Mapon Lite ir Mapon Pro sistēmas vienkāršotā versija, tomēr tās pamata funkcijas perfekti apmierinās gan privātās, gan uzņēmuma vajadzības.

Mapon Lite funkcijas var tikt sadalītas piecās plašākās grupās:

  • GPS izsekošana;
  • Ģeo-žogu objekti;
  • Maršrutu vēsture;
  • Maršrutu atskaites;
  • Brīdinājumi/Paziņojumi

GPS izsekošana

Šī ir primārā funkcija, kas ļauj sekot līdzi transportlīdzeklim vai īpašumam (kravai). Jūs varat pievienot savu ierīci un izmantot Mapon mobile tracker risinājumu, vai arī iegādāties mūsu ražotās ierīces mūsu e-veikalā.

Tiešsaites izsekošanas cilne ļaus Jums sekot līdzi savu izsekošanas ierīču un Mapon mobilo trekeru atrašanās vietai, kas var būt noderīgi privātai un biznesa lietošanai. Jūs varat redzēt savu bērnu atrašanās vietu, zināt, kur atrodas ģimenes locekļa transporta līdzeklis, vai arī viegli pārskatīt savas autoparka darbību. Tiešsaites izsekošana arī norāda transporta braukšanas ātrumu un stāvēšanas ilgumu.

Tas arī ļauj Jums sadalīt transportus atsevišķās grupās, tādējādi atvieglojot Jūsu autoparka pārvaldi (kas ir noderīgi uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams pārvaldīt lielākas flotes).

Teritorijas un objekti

Objektu funkcionalitāte ļauj Jums izveidot specifiskas teritorijas, kas ir svarīgas Jums vai Jūsu biznesam.

Tā var tikt izmantota atskaitēs, lai varētu redzēt, kurā laikā un kuras mašīnas atradās noteiktajā teritorijā, kā arī, lai uzliktu dažādus brīdinājumus, kas tiks Jums atsūtīti kā SMS vai e-pasts, kad norisināsies noteiktā darbība.

Maršrutu vēsture

Šī sistēmas daļas var tikt izmantota, lai pārbaudītu maršrutu vēsturi un ātruma rādītājus jūsu transportlīdzekļiem un kravām, kas tiek izsekotas. Maršrutu vēsture Jums palīdzēs analizēt dažādu laika periodu maršrutus (kurus var noteikt, atkarībā no Jūsu vajadzībām).

Maršruta ziņojumi

Ziņojumus var izmantot gan privātām, gan uzņēmuma vajadzībām. Mapon Lite sistēma piedāvā 1 veida ziņojumu, kas atspoguļo atšķirīgus izpildes pamatrādītājus vienā diagrammā. Jūs varat izvēlēties laika periodu un Jums interesējošo transportu. Radītais ziņojums Jums parādīs pilnu maršruta vēsturi, ieskaitot informāciju par pieturas punktiem, veikto distanci katrā posmā, katra brauciena sākuma un beigu punktus, kā arī laiku, kas pavadīts braucot. Tāpat tiek uzrādīts vidējais ātrums un, protams, arī maksimālais.

Brīdinājumi

Kā iepriekš minēts, “brīdinājumi” ir spēcīgs rīks, kas var tikt apvienots ar teritoriju un objektu funkcionalitāti, lai radītu unikālu risinājumu un brīdinājuma sistēmu. Turklāt Jūs varat saņemt brīdinājumus par to, ka Jūsu izsekošanas ierīcei ir zudis GPS signāls, vai arī, ka ierīcei ir zems baterijas līmenis. Visbeidzot, Jūs varat arī saņemt brīdinājumus par to, ka vadītājs pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu.

Rezumējot: brīdinājumi palīdz sekot līdzi Jūsu izsekošanas ierīcēm un to aktivitātēm, kā arī būt vienmēr informētiem par pārkāpumiem un ātri reaģēt.

Mapon Lite maksā 7.14 EURO par katru izsekošanas ierīces uzstādīšanu (tai skaitā arī Mapon mobilajiem trekeriem) un ir izcils risinājums privātai un ģimenes lietošanai. Tas var būt ļoti noderīgs uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešamas visas iespējas, kuras sniedz Mapon Pro sistēmas versija.