Mapon Pro un Mapon Lite ir divas atšķirīgas sistēmas ar atšķirīgu funkcionālitāti – tomēr abas ir balstītas Mapon pamata sistēmā.

Mapon Pro ir pilnīgs GPS izsekošanas un autoparka pārvaldes risinājums ar daudzām modernām iespējām un pilnīgu funkcionalitāti. Tikmēr Lite sistēma ir vienkāršota versija ar nelielāku funkciju skaitu – iecerēta individuālai lietošanai, kā arī mazākiem uzņēmumiem, kam nav nepieciešams absolūts autoparka pārvaldes risinājums. Tomēr abas sistēmas ir veidotas, nemot vērā to attiecīgo mērķauditoriju vajadzības, lai radītu lielisku lietotāja pieredzi, kā arī padarītu to pielietošanu un navigāciju parocīgu un saprotamu visiem.

Zemāk redzams vizuāls salīdzinājums, apskatot abu sistēmu galvenās iespējas.

Izsekošana

Tiešsaitē tiek uz kartes parādīta transporta līdzekļa atrašanās vieta, kā arī laiks, kuru līdzeklis pavada nebraucot, un, protams, arī tā braukšanas ātrums.

Atskaites

Redzami vairāk nekā 20 ziņojumi par autoparka darbību dažādos šķērsgriezumos. Braukšanas vēsture, aizpildītās ceļazīmes, kā arī paveiktais darbs katrā stundā ir tikai dažas no piedāvātajām iespējām.

Brīdinājumi

Automātiski radīti un sūtīti (e-pastam vai īsziņas formā), brīdinājumi ietaupīs Jūsu laiku un padarīs Jūsu darbību krietni efektīvāku. Sistēmā ir pieejami vairāki atšķirīgu brīdinājumu veidi, piemēram: par braukšanas ātruma pārsniegšanu, iebraukšanu kādā noteiktā vietā vai zonā, darba stundu neievērošana, kā arī tuvošanās apdrošināšanas termiņa iztecēšanai.

CAN savienojums

Mapon sniedz iespēju pievienoties kravas mašīnas datoram un sūtīt attālinātas informācijas pārraides par kopējo nobraukumu, motora apgriezieniem, degvielas patēriņu un citiem nozīmīgiem datiem.

Degvielas kontrole

Papildus degvielas skaitītājs, iestrādāts benzīnbākā, sniegs Jums tiešraides informāciju par tā pilnumu, vidējo patēriņu, kā arī, kad bāka ir tikusi pildīta vai arī tukšota.

Automašīnas dzinēja bloķēšana

Šī iespēja sniedz papildus drošību ārkārtas situācijās, ļaujot Jums attālināti bloķēt transporta dzinēju. Dzinēju, protams, nav iespējams bloķēt, kad tas atrodas kustībā vai arī ir iedarbināts – tā izmantošana ir paredzēta, kad dzinējs ir izslēgts, kas padarīs tā atkārtotu ieslēgšanu neiespējamu. Šo var izmantot kā papildus drošības līdzekli ārkārtas situācijās, piemēram, transporta zādzības gadījumā.

Temperatūras monitorings

Transporta līdzekļiem ar kravu, kurai ir nepieciešama noteikta gaisa temperatūra, Mapon piedāvā papildus temperatūras mērīšanas ierīci, kuras norādījumus klients var skatīt Mapon sistēmā tiešraidē.

Drošības poga

Sniedz risinājumu negadījuma gadījumā. Viegli aktivizējamā drošības poga sūtīs ārkārtas brīdinājumu sistēmai, kas būs redzams visiem dispečeriem un menedžeriem. To var apvienot arī ar dzinēja bloķēšanu; attiecīgi, ja vadītājs nospiež drošības pogu, dzinējs arī tiek nobloķēts.

Tahogrāfa datu lejupielāde un analīze 

Šis sniedz attālinātu digitālu tahogrāfa datu lejupielādi un DDD failu lejupielādi, kā arī analīzi. Šīs iespējas kopā ar citām ir iekļautas mūsu Tahograma risinājumā, kas nāk kopā ar unikālu aplikāciju vadītājiem. Vairāk informāciju var skatīt šeit.

Braukšanas paradumu analīze

Vadītāja braukšanas ieradumu analīzes rīks ļauj Jums novērot un kontrolēt spēju braukšanas paātrinājumu, agresīvu braukšanu, ka arī laikus, kas tiek pavadīti bezdarbībā.

Uzdevumu vadība

Mapon Go aplikācija palīdzēs Jums pārvaldīt un vadīt Jūsu darbiniekus. Jūs varēsit viegli menedžēt savus darbus, nekavējoties izplānot un izsūtīt uzdevumus saviem darbiniekiem, kā arī sekot statusa atjauninājumiem.

Vairāk informāciju var skatīt šeit.