Lietotāja pieredze ir viens no faktoriem, kas ietekmē izvēli par labu vienam vai citam produktam. Mūsu komandas mērķis ir veidot Mapon sistēmu saprotamu un ērti lietojamu, un tas ir iespējams tikai ņemot vērā klientu vēlmes un vajadzības. Esam bieži dzirdējuši, ka Mapon sistēmā ir daudz noderīgas informācijas, kas sniedz detalizētu ieskatu uzņēmuma autoparka darbībā, taču ir jāpatērē ilgs laiks, lai apskatītu visas sadaļas un pie šīs informācijas nonāktu. Ņemot to vērā, mūsu komanda izstrādāja Autoparka kopsavilkumu – jaunu sistēmas sadaļu, kas ļauj vienuviet sekot līdzi visiem svarīgākajiem datiem par tavu autoparku. 

Kas ir Autoparka kopsavilkums?

Ikvienam autoparkam, neatkarīgi no tā lieluma, ir noteikti darbības efektivitātes rādītāji (KPI), kas parāda tā atbilstību uzņēmuma izvirzītajiem mērķiem.

Autoparka kopsavilkums ir radīts, lai nodrošinātu ātru ieskatu tava autoparka darbībā un palīdzētu savlaicīgi identificēt iespējamās problēmas.


Tas kalpo kā pārskats, kurā iekļauti TOP5 rezultāti par katru no
Autoparka kopsavilkumā attēlotajiem rādītājiem. Tāpat katrā blokā ir pieejama Skatīt vairāk poga, kas ļaus tev iegūt detalizētu ieskatu par tajā redzamajiem datiem.

poga skatit vairak autoparka kopsavilkums

Pieci konfigurējami informācijas bloki

Šobrīd Autoparka kopsavilkumā pieejami pieci dažādi informācijas bloki:

 1. Autoparka efektivitāte;
 2. Braukšanas analīze;
 3. Nobraukums;
 4. Degviela;
 5. Darba laika uzskaite.

Katrs no blokiem sastāv no vairākiem moduļiem, ko iespējams konfigurēt tā, lai tu iegūtu tieši to informāciju, kas tev nepieciešama.

mapon autoparka kopsavilkums kopskats

Autoparka efektivitāte

Autoparka efektivitāte parāda uzņēmuma autoparka stāvokli konkrētā dienā. Autoparka kopsavilkumā informācija par efektivitāti ir sadalīta četros moduļos, parādot kopējo rezultātu tevis izvēlētajās transportlīdzekļu grupās, kā arī piecus efektīvākos un mazāk efektīvos transportlīdzekļus, un transportlīdzekļus ar ilgāko dīkstāvi, ko aprēķina pēc laika, kas pavadīts ar izslēgtu aizdedzi. 

mapon autoparka kopsavilkuma autoparka efektivitates bloks

Braukšanas analīze

Šis informācijas bloks sastāv no trim moduļiem, piedāvājot ieskatu tevis izvēlēto transportlīdzekļu un autovadītāju vidējā ikdienas vērtējumā, kā arī vidējo vērtējumu par noteiktu laika periodu un statistiku par pieciem efektīvākajiem un neefektīvākajiem autovadītājiem un transportlīdzekļiem. 

Nobraukums

Arī šajā informācijas blokā ir pieejami trīs moduļi, kuros redzami dati par kopējo dienas nobraukumu, kā arī īsāko un garāko maršrutu, ko veikuši tavi transportlīdzekļi. Lai redzētu veiktos attālumus konkrētā laika periodā, izvēlies sadaļu Skatīt vairāk un atzīmē vēlamo laika posmu. Tās var būt noteiktas dienas, nedēļas vai mēneši.

Degviela

Degvielas patēriņš ir nozīmīgs rādītājs jebkurā autoparkā, tāpēc mūsu Autoparka kopsavilkumā šajā informācijas blokā pieejami 10 dažādi moduļi:

 • Vidējā degvielas patēriņa grafiks, kas iekļauj salīdzinājumu ar iepriekšējo laika periodu un vidējo paredzamo patēriņu;

 • Vidējais patēriņš pēc nobraukuma;

 • Vidējais patēriņš pēc laika;

 • Uzpildītais degvielas apjoms;

 • Pēdējās piecas uzpildes;

 • Transportlīdzekļi ar augstāko vidējo degvielas patēriņu;

 • Transportlīdzekļi ar zemāko vidējo degvielas patēriņu;

 • Kopējais degvielas patēriņš;

 • Nolietā degviela;

 • Pēdējās piecas noliešanas.

Darba laika uzskaite

Šis informācijas bloks ir paredzēts, lai tu varētu redzēt, cikos autovadītājs vai transportlīdzeklis uzsāka un pabeidza darbu. Tas sastāv no trim moduļiem, kuros iekļauti dati par ātrāko un vēlāko darba uzsākšanas un beigšanas laiku. Tāpat, ja tu izmanto Driving Log risinājumu, tad šajā blokā tev būs pieejama informācija arī par braukšanu ārpus darba laika.

Visi informācijas bloki ir viegli pielāgojami tavām vajadzībām – tu jebkurā laikā vari mainīt to iestatījumus un pārkārtot bloku secību, izmantojot pārvilkšanas (drag and drop) funkciju.


Piemērots jebkuram autoparkam

Autoparka kopsavilkums palīdzēs tev vienuviet sekot līdzi visai svarīgajai informācijai par autoparku neatkarīgi no tā lieluma. Visi sadaļā pieejamie grafiki ir viegli saprotami un ērti pārskatāmi, tādējādi ļaujot tev acumirklī novērtēt situāciju savā autoparkā. Iespējams, tas var kalpot arī par lielisku uzskates materiālu, ko publicēt uz ekrāniem birojā!

Autoparka kopsavilkums, tāpat kā citi risinājumi, ir pieejams visiem Mapon klientiem. Ja vēlies uzzināt, kā tas var palīdzēt tavam uzņēmumam, piesakies saņemt bezmaksas piedāvājumu vai 14 dienas izmēģini sistēmu bez maksas!